×

מאמרים

סגירות חורף למסעדות

מחפשים פתרון עמיד, איכותי ויפהפה עבור סגירת חורף למסעדה? מעוניינים להמשיך ולנצל את השטח גם בחורף מבלי להצטרך לפרק ולהרכיב את הסגירה כל שנה? אם כן, הגעתם למקום הנכון! חברת שיבולים היא נציגתן הישראלית של חברות אירופאית מובילות מתחום ההצללות והקירויים, ומביאה לכם מוצרים ורמת שירות ומקצוענות שטרם הכרתם. דברים אלו נכונים לגבי כל סוגי מוצרינו, ובפרט לגבי סגירות חורף למסעדות.

להמשך קריאה

סגירות חורף לבתי קפה

בתור בעלי בית קפה השוכן באזור פתוח אתם בוודאי מעוניינים להפיק את המרב מהשטח העומד לרשותכם, מבלי לפגום כמובן באיכות השירות וההנאה שמפיקים הלקוחות. לשם כך יש להתחשב כמובן בתנאי הסביבה ולהעמיד לרשות הלקוח אזור הסבה נוח, נעים ומעוצב. אחד הפתרונות החדשניים והטובים ביותר כיום עבור סגירות חורף לבתי קפה הוא קירוי טלסקופי כפי שמייבאת ומתקינה חברת שיבולים.

להמשך קריאה

אוהל לארועים

כאשר עורכים אירוע, ניתן לערוך אותו במגוון מקומות: באולם, בבית, בגן אירועים וכדומה. ישנם סוגים שונים של אירועים, שאותם ניתן לערוך במקום מיוחד במינו: אוהל לאירוע.

להמשך קריאה

אוהל להשכרה לאירועים

כאשר עורכים אירועים מסוגים שונים, שבהם יש צורך בשהות של אנשים רבים לאו דווקא באולם סגור, האפשרות של השכרת אוהלים היא אפשרות טובה ויעילה במיוחד, אשר מאפשרת לכל המשתתפים באירוע לשהות במקום בצורה נוחה, נעימה ומכובדת, מבלי לסבול מצפיפות גבוהה או מקשיים שנובעים ממזג האוויר. האוהל מאפשר הגנה, תיחום ותחושה נעימה.

להמשך קריאה

אוהלים ממוזגים להשכרה

בשנים האחרונות קיים ביקוש עולה וגובר של אוהלים ממוזגים להשכרה. אירועים רבים נערכים באוהל, ולהבדיל סוכות האבלים של היום הם בעצם גם אוהלים. כך שבהחלט קיימת דרישה לאוהלים ממוזגים ונוחים כדי שיהיה נוח ונעים לשהות במקום.

להמשך קריאה

אוהל ענק לאירועים

חברות שונות מציעות חפצים ופריטים להשכרה עבור אירועים. בין היתר תוכלו לשכור אוהל ענק לאירועים. אוהל גדול להשכרה יוכל לספק לכם את המענה לאירוע אותו אתם מתכננים.

להמשך קריאה

מציג תוצאות 1 - 6 מתוך 13
<< לדף הקודם 1 2 3 לדף הבא >>
אני מתעניין ב: